KAFA TOPU

Kafa Topu oyunu hakkında

Kafa topu oyunu hem internet dünyasında hemde tüm oyun siteleri üzerinde 2 kişilik oyunlar kategorisinde en çok ilgi gören futbol oyunları arasında yer alıyor. Biz de myoyun.org sitesi olarak sizleri bu oyun ile buluşturmaya karar verdik.Bir diğer ismi ile kafa futbolu olarak bilinen bu oyun 2 tane karakter var.

Bu karakterlerin sadece kafası ve birazda ayakları görünüyor. O kadar büyük kafaları var ki vücutlarının diğer kısımları neredeyse hiç gözükmüyor. Bu nedenle oyunun adı kafa topu olarak belirlenmiştir. Normal futbol maçlarında kafa ile topa vurmanın önemi vardır. Özellikle korner vuruşlarında oldukça önemlidir.

kafa topu

kafa topu

Yalnız futbolcular için ayak ile topu kontrol etmek çok daha önemlidir. Karakterlerimizin ayağı bulunuyor yalnız kafa ile topu kontrol edip gol atmak çok daha kolaydır. Oyun ilk etapta basit bir oyun gibi görünse de oynadıkça başarılı bir oyun olduğunu daha iyi anlayacaksınız. Öyle ki her kazandığınız maç sizin kariyerinizde bir adım daha ilerlemenizi sağlar. Hangi futbol oyuncusu kariyerinde ilerlemek istemez ki?

Kafa topu oyununda bu ve bunun gibi bir çok detay yer alıyor. Katıldığınız futbol takımını lig şampiyonu yapmak için elinizden geleni yapmanız gerekiyor. Kafa topları gollerini ne kadar iyi attığınızı onlara gösterin.Sende ücretsiz oyunlar oynamak istiyorsan sitemizde kalmaya devam edebilirsin.

 

OYUNA BAŞLA
REKLAM